Podložka pro čištění pušky AR15 Smart Mat

Kód: AVAR15SM
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
6.6.2024
Možnosti doručení

Podložka pro čištění pušky AR15 Smart Mat je určena všem majitelům oblíbené pušky AR15, kteří hledají praktickou pomůcku pro pohodlnější a snadnější údržbu, čištění a modifikaci svých zbraní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr podložky je speciálně navržen pro pušky AR15 a nabízí dostatečně velkou pracovní plochu pro manipulaci s jednotlivými díly a modifikacemi zbraně. Podložka je doplněna o ilustrace, které vás krok za krokem provedou základní rozborkou vaší zbraně. Díky instrukcím, které tak máte vždy přímo před sebou máte jistotu, že nezapomenete na žádný krok nezbytný pro bezproblémovou rozborku nebo sborku vaší zbraně.

Speciální povrch podložky zajišťuje, že všechny potřebné šrouby a čepy se vám nebudou pohybovat po stole, ale zůstanou bezpečně na podložce. Kromě toho je podložka doplněna o úložný prostor, který nabízí místo pro uložení všech potřebných dílů. Máte tak jistotu, že už nikdy neztratíte žádné komponenty. Spodní strana podložky je vyrobena z protiskluzového materiálu, takže podložka na stole pevně drží a brání nechtěnému posunování podložky po vašem pracovním stole.

Některé materiály jsou náchylné na poškození a znečištění. Z tohoto důvodu je podložka vyrobena z materiálu, který je odolný vůči oleji. Můžete tak bez problémů čistit svou zbraň a nestrachovat se o případné znečištění stolu a zničení podložky. Podložka je ideální doplněk pro všechny, kteří hledají podložku pro údržbu své zbraně, která je praktická, odolná a ochrání pracovní plochu před případným znečištěním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: