Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Ekol Tuna titan cal. 8mm
Kód: 572Související produkty
Detailní popis produktu
Plynová pistole EKOL Tuna Satén r. 8 P.A.
Malá, kompaktní plynová pistole. Tak jako všechny plynové (expanzní) zbraně je vybavena nástavcem na střelbu pyrotechnických výrobků. Velmi příznivá cena, elegantní provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 8 mm |
| Barva: | titan |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Celková délka: | 121 mm |
| Celková výška: | 93 mm |
| Hmotnost: | 420 g |
| Značka: | Lady |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
10 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




