Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Ekol P29 černá cal. 9mm
Kód: 2881Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 8 |
| Celková délka: | 170 mm |
| Celková výška: | 122 mm |
| Hmotnost: | 780 g |
| Značka: | Beretta 85 F |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




