Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Ekol Botan satén cal. 9mm
Kód: 3171Detailní popis produktu
Tato malá a lehká samonabíjecí obranná pistole je vybavena nástavcem pro vystřelování pyrotechnických prostředků a má konstrukci s polymerovým rámem a ocelovou hlavní a rámem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Barva: | satén |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Celková délka: | 126 mm |
| Celková výška: | 102 mm |
| Hmotnost: | 450 g |
| Značka: | Lady |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




