Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Bruni GAP černá cal. 9mm - POUŽITÁ
Kód: N091614Související produkty
Detailní popis produktu
Typ zbraně: pistole
Ráže: 9 mm PA Blanc
Režim střelby: semi-auto
Typ spouště: Double Action
Barva: černá
Kapacita zásobníku: 10
Celková délka: 185 mm
Celková výška: 135 mm
Celková šířka: 34 mm
Hmotnost: 930 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bruni |
|---|---|
| Typ zbraně: | pistole |
| Ráže: | 9 mm |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Celková délka: | 185 mm |
| Celková výška: | 135 mm |
| Hmotnost: | 930 g |
| Napodobenina: | Glock |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




