Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Pistole Flobert ZFP6 MAX 7" cal. 6mm ME Flobert se závitem
Kód: ZFP6MAX7ZDetailní popis produktu
ZFP 6 MAX je vylepšenou pistolí ZFP 6 7" se závitem 1/2 x 20 UNF
- energie střely není nijak omezena (nemá odfuky)
- nově je pistole opatřena rybinou pro uchycení optiky (kolimátoru atd.)
- rukojeť pistole je anatomicky tvarována
- Pro zakoupení je nutné dosažení věku 18 let, není nutný zbrojní průkaz. Zbraň podléhá ohlášení (kategorie C1).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flobertky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ráže: | 6 mm ME Flobert court |
| Barva: | černá |
| Délka hlavňového bloku: | 183 mm |
| Celková délka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 850 g |
| Výrobce: | RM METAL |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




