Perkusní pistole Great Gun Unicorn 3,5" cal. 9mm

Kód: 769868
Kategorie C-I - ohlášení PČR
Značka: Great Gun
4 500 Kč 3 719,01 Kč bez DPH
Skladem - kategorie C-1 (1 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení

Rádi bychom vám představili novinku - Perkusní jednohlavňový Derringer Unicorn 9 mm Great Gun, kategorie C1. Tato zbraň je volně prodejná pro osoby starší 18 let, za předpokladu předložení občanského průkazu, a není vyžadován zbrojní průkaz. Po zakoupení zbraně je však nezbytná její registrace u Policie České republiky (PČR).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Derringer Unicorn představuje moderní jednorannou perkusní pistoli s vysokým výkonem, zabalena do stylového "kabátu". Tato zbraň zaručuje mimořádnou spolehlivost a vyniká velkou přesností díky špičkové drážkované hlavni a plynulému chodu spouště.

Bezpečnost je v první řadě, a proto má tato pistole pojistný ozub, který umožňuje bezpečné nošení bez obav z nechtěných výstřelů.

Všechny naše zbraně jsou vyráběny na moderních a precizních CNC obráběcích strojích, výhradně třískovým obráběním, z nejvyšších kvalitních materiálů, bez použití odlitků. To zajišťuje vysokou míru přesnosti a dlouhou životnost bez jakýchkoli materiálových vad.

Tato pistole má jemně pískovanou, matnou, tmavě šedou nitridovanou povrchovou úpravu. Tato úprava, spolu s pečlivě připraveným povrchem, vybraným materiálem a procesem výroby, zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání, otěru, mechanickému poškození a korozi. Zároveň prodlužuje životnost zbraně, což ji činí optimální volbou pro uživatele.

Na Derringer Unicorn Great Gun se vztahuje zákonná záruka v délce 24 měsíců od data prodeje spotřebiteli, tato lhůta platí pouze na povrchovou úpravu a dřevěné střenky. Na vše ostatní poskytujeme doživotní záruku.

 

Technické parametry pro standartní provedení
Ráže 9 mm
Průměr vývrtu v drážkách 9,02 mm (8,79 mm v polích)
Délka hlavně 89 mm / 3,5"
Celková délka zbraně 157 mm
Doporučená dávka prachu Vesuvit LC 0,9 g – 1,1 g
Maximální dávka prachu 1,5 g
Doporučená střela ogivální nebo sférická 9 bez použití flastru
Doporučená střela sférická 8,8 mm s použitím flastru
Maximální šířka v rámu a ve střenkách (pažbičkách) 16 mm a 29 mm
Hmotnost zbraně 290 g

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TH Avatar autora | 3.3.2024
Hallo, senden Sie dieses Produkt nach Deutschland? Welche Zündhütchen werden benötigt? Beste Grüße! Dobrý den, zasíláte tento produkt do Německa? Jaké primery jsou potřeba? S pozdravem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: