Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Perkusní dvouhlavňová pistole Great Gun Derringer .45 3"
Kód: 6551Související produkty
Detailní popis produktu
| Ráže | .45 |
| Průměr vývrtu v drážkách | 11,43 mm (11,23 mm v polích) |
| Délka hlavní | 76 mm/ 3" |
| Celková délka zbraně | 171 mm |
| doporučená dávka prachu Vesuvit LC | 0,85 g – 1,2 g |
| Maximální dávka prachu | 1,5 g |
| Doporučená střela ogivální nebo sférická | 11,5 bez použití flastru |
| Doporučená střela sférická | 11,2 – 11,3 mm s použitím flastru |
| Maximální šířka zbraně | 29 mm |
| Hmotnost zbraně | 510g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Perkusní pistole - Great Gun |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




