Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Perkusní dvouhlavňová pistole Great Gun Derringer .45 4" nerez hlavně
Kód: 7662Detailní popis produktu
| Technické parametry | |
|---|---|
| Ráže | .45 |
| Průměr vývrtu v drážkách | 14,2 mm (13,8 mm v polích) |
| Délka hlavní | 102 mm/4" |
| Celková délka zbraně | 197 mm |
| doporučená dávka prachu Vesuvit LC | 2,5 g |
| Maximální dávka prachu | 3 g |
| Doporučená střela ogivální nebo sférická | 14,2 bez použití flastru |
| Maximální šířka zbraně | 29 mm |
| Hmotnost zbraně | 562 g |
provedení tělo tvrdochrom
Tato zbraň je volně prodejná od 18 let.
Zbraň kategorie PO (autorizace)
Není nutný zbrojní průkaz.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




