Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Perfecta Stop Attack, 40 ml
Kód: 2.1902Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obranné prostředky |
|---|---|
| EAN: | 4000844404176 |
| Účinná látka: | CS |
| Typ rozprašovače: | kuželový |
| Účinný dosah: | 2 m |
| UV značení: | ne |
| Obsah: | 40 ml |
| Výška: | 85 mm |
| Hmotnost: | 47 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




