Sprej pepřový Sabre Red Jet 16ml/22g

Kód: 89461
228 Kč 188,43 Kč bez DPH
Není k dispozici
Možnosti doručení
 

Kvalitní pepřový sprej Sabre Red Jed v malém kompaktním provedení. Sprej se dodává ve verzi "tekutá střela" což je koncentrovaný tok účinné látky charakteru paprsku s drobnými kapénkami, umožňující použití pepřového spreje i proti slabému větru. Sprej dostříkne do vzdálenosti cca 3 metry. Tento sprej je navíc obohacen barvivem, které je i po delší době viditelné pod UV světlem. Díky tomuto barvivu lze později identifikovat pachatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kvalitní pepřový sprej Sabre Red Jet 16ml/22g v malém kompaktním provedení. Sprej se dodává ve verzi "tekutá střela" což je koncentrovaný tok účiné látky charakteru paprsku s drobnými kapénkami, umožňující použití pepřového spreje i proti slabému větru. Sprej dostříkne do vzdálenosti cca 3 metry. Tento sprej je navíc obohacen barvivem, které je i po delší době viditelné pod UV světlem. Díky tomuto barvivu lze později identifikovat pachatele.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MJ Avatar autora | 13.12.2022
Před lety jsem tento sprej otestoval sám na sobě a manželka mě musela doprovodit domů :-) Motala se mi hlava. Měl jsem pocit, že mám v očích střepy a nemohl jsem je vůbec otevřít. Přestože dávka byla velmi malá, účinek povolil cca po 1 hodině a neustálém proplachování očí a použití očních kapek. Od té doby sprej kupuji oběma dcerám a manželce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: