Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Nůž Mikov ELIPT
Kód: V1801721Detailní popis produktu
| Druh oceli: | Nástrojová ocel |
|---|---|
| Materiál čepele: | D2 |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 21,5 cm |
| Délka čepele: | 9,5 cm |
| Délka rukojeti: | 12 cm |
| Hmotnost: | 135 g |
| Tvrdost čepele: | 63 HRC |
| Tvar čepele: | Wharncliffe |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Výbrus: | Plochý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710008332 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




