Multitool na odstranění carbonu CARBON BOSS® – AR15 Real Avid

Kód: AVCARBAR15
950 Kč 785,12 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.11.2022

Odstraňovač uhlíku CARBON BOSS® - AR15 by neměl chybět ve výbavě žádného střelce, který chce mít svou zbraň v pořádku a nejlepší možné kondici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna z věcí, která by mohla váš střelecký zážitek znepříjemnit je zapečený uhlík(carbon) ve vaší zbrani. Ten může mít negativní vliv na střelecké vlastnosti zbraně, a právě z tohoto důvodu je potřeba se o zbraň dostatečně starat a vytvořený uhlík ze zbraně pravidelně odstraňovat.

Pokud zbraň čistíte pravidelně, je možné, že vám k odstranění zapečeného uhlíku budou stačit pouze chemická čistidla, každopádně v případě, že je ve zbrani nečistot více a uhlík je již zapečený, nezbývá než použít škrabku na uhlík. A právě z toho důvodu pro vás máme multifunkční nástroj, který si poradí s jakoukoliv karbonovou nečistotou. Jednoduše s ním vyčistíte všechny díly, které by mohly být uhlíkem znečištěny.

Důkladná a pravidelná údržba zajistí spolehlivost zbraně a dlouhou životnost, proto byste měli míru znečištění pravidelně kontrolovat a případné usazeniny seškrabávat. Odstraňovač CARBON BOSS® vám poskytuje všechny potřebné nástroje. Není tak problém seškrábat nečistotu ze závěru, vačkového čepu, zamykacího mechanismu, nosiče závěru nebo úderníku. Vyčistíte zkrátka úplně všechno. Využití si najde také vytlačovač čepů, kartáč nebo háček na závlačky. Odstraňovač uhlíku je dodáván v praktickém nylonovém pouzdře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: