Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Kapesní nůž Mikov Hiker 116-ND-6BK/KP
Kód: V601192Detailní popis produktu
Kvalitní nůž české výroby s pojistkou, dodávaný v koženém pouzdře
| Materiál čepele: | nerezová ocel 420 - 55HRC |
| Materiál střenky: | dřevo |
| Délka výrobku: | 110 mm |
| Délka čepele: | 90 mm |
| Šířka čepele: | 15 mm |
| Hmotnost výrobku: | 157 g |
| Pouzdro: | kožené pouzdro + dárková krabička |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710116617 |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




