Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 10967 hodnocení
5
10631x
4
144x
3
42x
2
21x
1
129x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LH Avatar autora Luděk Hrášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.8.2019
Jsem spokojen.
JB Avatar autora Jiří Bureš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.8.2019
DP Avatar autora Daniel Poslt Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.8.2019
VK Avatar autora Vladimír Kříž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.8.2019
Velice spokojen,nákup i rychlé odeslání a doručení.
ML Avatar autora Miroslav Lásko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.8.2019
ano,jsem velmi spokojený
IC Avatar autora Irena Chadrabová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
ano jsem spokojena
MD Avatar autora Miroslav Drdla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
Celý nákup zboží proběhl super
PF Avatar autora Petr Fouček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
JN Avatar autora Jiří Novák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
Jsem velmi spokojen.
TT Avatar autora Tomas Tichy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
Rychle odeslani, spokojenost
FM Avatar autora Filip Mikeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
Jsem spokojen.
MB Avatar autora Milan Bohuslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
PD Avatar autora Petr Drápal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2019
Rychlost. Pěkné baleni. Vše v pořádku. Spokojenost Jen škoda že nemáte skladem střelivo pro cal. 9mm
Avatar autora Miroslav Šlezingr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2019
Výborná komunikace, rychlé dodání. Kvalitní produkty, doporučuji
RV Avatar autora Radek Vrána Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2019
Avatar autora Blanka Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2019
VD Avatar autora Václav Doležal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2019
Rychlé vyřízení.
AT Avatar autora Aleš Tallowitz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2019
Vše v pořádku. Doporučuji
JM Avatar autora Jaroslav Meixner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2019
Maximální spokojenost jak komunikace obchodu tak ryhlost dodání a zboží taky v pořádku . Není co vytknout .
JM Avatar autora Jiří Mixán Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.8.2019

Ovládací prvky výpisu

10980 položek celkem