Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
harter Arms Lavender Lady 2", .22 LR, 8 nábojů, revolver
Kód: CHA 52240Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Charter arms |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Sub compact |
| Ráže: | .22 LR |
| rozměry (DxVxŠ): | 170 x 130 x 33 mm |
| nábojový válec: | 8 nábojů |
| rám: | ALU |
| hlaveň: | 2" / 51 mm |
| hmotnost: | 468 g |
| střenky: | pryžové |
| Materiál rámu: | hliníková slitina |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












