Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Glock 19 Gen5 MOS FS cal. 9mm Luger
Kód: GLOCK19GEN5MOSFSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole Glock 19: Ideální volba pro skryté nošení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ano |
| Celková délka: | 185 mm |
| Výška: | 128 mm |
| Šířka: | 34 mm |
| Délka hlavně: | 102 mm |
| Kapacita zásobníku: | 15 nábojů |
| Povrchová úprava: | nDLC |
| Systém MOS: | ano (přímá montáž kolimátoru) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
AS
Zásobníky
Adam Sedlačík
Dobrý den, kolik prosím dodáváte ke zbrani zásobníků? Děkuji.




