Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Flobertka Glad Lite FL6 Pink Edition cal. 6mm Flobert
Kód: GLFL6PEDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flobertky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Energie udávaná výrobcem: | do 40 J |
| Ráže: | 6 mm ME Flobert court |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 2 |
| Délka hlavňového bloku: | 99 mm |
| Celková délka: | 169 mm |
| Celková výška: | 125 mm |
| Celková šířka: | 20 mm (29 mm ve střenkách) |
| Hmotnost: | 559 g |
| Výrobce: | DETONICS |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







