Dětská opera Praha

14 položek celkem
brundibar-detska-opera-praha
249 Kč

Brundibár CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP006
geniove a deti
249 Kč

Géniové a děti CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP004
pluji mraky do daleka
249 Kč

Karel Hašler Plují mraky do daleka CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro...

Kód: DOP008
kniha-Karel IV.-detska-opera-praha
299 Kč

Kniha Karel IV. Na královské cestě Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupením knížky podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP013
kominicek-detska-opera-praha
249 Kč

Kominíček CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP007
miniopery-sverak-uhlir
249 Kč

Miniopery CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP009
ogari-opera
249 Kč

Ogaři napsal Jaroslav Křička CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP010
opera-nas-bavi-detska-opera-praha
249 Kč

Opera nás baví CD  Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP005
pernikova-chaloupka-jan-kucera--detska-opera-praha
Novinka
299 Kč

Perníková chaloupka CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP012
79050 popletene pisnicky pro deti
Novinka Tip
199 Kč

Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení zpěvníku podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: 71028
prodana-nevesta
249 Kč

Prodaná nevěsta Bedřich Smetana CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP011
rusalka-kniha-a.dvorak-detska-opera-praha
399 Kč

Rusalka A.Dvořák Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení knížky podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP014
vanocni-zpevnik-detska-opera-praha
89 Kč

Vánoční zpěvník Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení zpěvníku podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP015
79056 zpivame si na cestach
Novinka Tip
499 Kč

Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení zpěvníku podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: 71066

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem