Dětská opera Praha

14 položek celkem
brundibar-detska-opera-praha
249 Kč

Brundibár CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP006
geniove a deti
249 Kč

Géniové a děti CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP004
pluji mraky do daleka
249 Kč

Karel Hašler Plují mraky do daleka CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro...

Kód: DOP008
kniha-Karel IV.-detska-opera-praha
299 Kč

Kniha Karel IV. Na královské cestě Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupením knížky podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP013
kominicek-detska-opera-praha
249 Kč

Kominíček CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP007
miniopery-sverak-uhlir
249 Kč

Miniopery CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP009
ogari-opera
249 Kč

Ogaři napsal Jaroslav Křička CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP010
opera-nas-bavi-detska-opera-praha
249 Kč

Opera nás baví CD  Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP005
pernikova-chaloupka-jan-kucera--detska-opera-praha
Novinka
299 Kč

Perníková chaloupka CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP012
79050 popletene pisnicky pro deti
Novinka Tip
199 Kč

Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení zpěvníku podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: 71028
prodana-nevesta
249 Kč

Prodaná nevěsta Bedřich Smetana CD Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení CD  podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP011
rusalka-kniha-a.dvorak-detska-opera-praha
399 Kč

Rusalka A.Dvořák Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení knížky podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP014
vanocni-zpevnik-detska-opera-praha
89 Kč

Vánoční zpěvník Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení zpěvníku podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: DOP015
79056 zpivame si na cestach
Novinka Tip
499 Kč

Rozhodli jsme se podpořit naše kamarády z Dětské opery Praha! Zakoupení zpěvníku podpoříte kulturní instituci, která se věnuje zpívání pro děti!

Kód: 71066

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení