BUG-A-SALT 3.0 YELLOW

Kód: BS63-Y-EU
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Oblíbený evropský způsob likvidace much během několika sekund. Skvělá zábava a ideální dárek pro rodinu a přátele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model BUG-A-SALT 3.0 je speciálně přizpůsoben potřebám vážnějších lovců much. Ti, kteří jsou zběhlí v zacházení se zbraněmi a zbraněmi, ocení vlastní vylepšení, jako je křížová pojistka, přepracovaná spoušť a zaměřovač Patridge (nezaměňovat s ptákem, zaměřovač je pojmenován po slavném puškaři Patridgeovi). 

Jsme velmi hrdí na tento nový, smrtící přírůstek do naší rodiny. Musíme vás však varovat, že místo toho, aby mouchy zůstaly celé a snadno se vyčistily, může je potřísnit. Lorenzo také ujišťuje, že model 3.0 výrazně zvyšuje šance na sundání za letu.

  • Nejsou potřeba žádné baterie
  • Sprej proti mouchám bez toxických látek
  • Odstraňte mouchy
  • Dokonalý nápad na dárek
  • Více než 50 tisíc skvělých recenzí

Bezpečnostní zásady:

Není určeno pro použití osobami mladšími 18 let bez přímého dohledu zodpovědné dospělé osoby, která si přečetla a porozuměla těmto bezpečnostním zásadám!

Zacházejte s produktem Bug-A-Salt vždy opatrně. Za žádných okolností nemiřte výrobkem na žádnou osobu, domácí zvíře nebo cenný osobní majetek. Nikdy nenechávejte výrobek na místě, kde by mohl způsobit zranění nebo poškození osob, domácích zvířat nebo osobního majetku. Produkty Bug-A-Salt nikdy nemiřte na tělo, obličej nebo oči osoby.

Výrobek je navržen tak, aby byl použit k cílení na mouchy a jiný neškodný hmyz a neměl by být používán způsobem, který by mohl způsobit zranění lidem nebo domácím zvířatům. Produkty Bug-A-Salt jsou určeny pouze k rozptýlení soli na mouchy a jiný neškodný hmyz. Nepoužívejte produkt k rozptýlení soli na jiná zvířata včetně koček, psů a jiných savců.

Nerozprašujte sůl na myši, krysy nebo jiné hlodavce. Nepokoušejte se rozptýlit sůl na jedovatý nebo jinak nebezpečný hmyz/bezobratlé, plazy nebo savce, včetně včel, vos, pavouků, hadů a štírů. Nerozprašujte sůl na užitečný hmyz, jako jsou motýli a jiný opylující hmyz. Produkt Bug-A-Salt by neměl být za žádných okolností jakkoli upravován. Úprava výrobku ruší záruku a je extrémně nebezpečná a v některých lokalitách je v rozporu se zákonem.

 Zákazníci, kteří produkt kupují nebo používají, jsou výhradně odpovědní za pochopení zákonů upravujících nákup a používání produktu ve vaší zemi, státě nebo obci.

Nemanipulujte, neupravujte, nepřebarvujte ani neodstraňujte žádné bezpečnostní prvky nebo varovné štítky na produktu. Tyto funkce a štítky jsou navrženy tak, aby vás i ostatní chránily při používání produktu. Nedodržení tohoto požadavku může mít za následek zranění nebo újmu sobě nebo jiným. 

Nevkládejte do produktu Bug-A-Salt žádné jiné projektily jako např.  prášky, chemikálie, kapaliny nebo jiné látky, kromě běžné kuchyňské soli (NaCL).

 Kupující a uživatelé produktů Bug-A-Salt jsou výhradně a plně odpovědní za pochopení a dodržování zákonů země, státu a dalších místních/místních zákonů souvisejících s jejich nákupem, držením a používáním produktu. Kupující souhlasí s tím, že převezme veškerou odpovědnost za deklaraci produktu příslušnému celnímu úřadu v zemi, do které si jej nechává zasílat.,

 Okamžitě přestaňte produkt používat, pokud si nejste jisti, že rozumíte výše uvedeným „Bezpečnostním zásadám a kodexu chování“.

Před použitím si prosím prohlédněte instruktážní/bezpečnostní video na YouTube s podrobným popisem použití produktu Bug-A-Salt. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bug-A-Salt
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 20.4.2024
Je to super,šikovné,moc se líbí.
5
JC Avatar autora | 27.3.2024
Splňuje očekávání, překvapivě robustní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: