Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Záchranářský nůž Mikov Rescue 246-NH-4
Kód: V512171Detailní popis produktu
| Materiál čepele: | nerezová ocel 420 - 55HRC |
| Materiál střenky: | plast |
| Délka výrobku: | 137 mm |
| Délka čepele: | 91 mm |
| Šířka čepele: | 23 mm |
| Hmotnost výrobku: | 186 g |
| Pouzdro: | klips |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710246413 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




