Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Ruger LCR cal. 38 Sp
Kód: LCRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Specifikace:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Revolvery - Ruger |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | .38 Special |
| Délka hlavně: | 1,87″ (47 mm) |
| Celková délka: | 6,5″ (165 mm) |
| Výška: | 4,5″ (114 mm) |
| Šířka: | 1,28″ (33 mm) |
| Kapacita válce: | 5 ran |
| Hmotnost: | 13,5 oz (382 g) |
| Spoušťový mechanismus: | DA |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




