Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Walther P88 Compact nikl plast cal. 9mm
Kód: 316.02.02Detailní popis produktu
Originální loga po vzoru ostrého provedení jsou do závěru zbraně ražena.
Spoušťový mechanismus modelu Walther P88 kombinuje Single Action i Double Action. Při stisku spouště se kohout automaticky natahuje.
Systém střelby jako u ostré verze poloautomat. Natažení zbraně je nutné jen před prvním výstřelem. Po výstřelu se pistole znova nabije a připraví ke střelbě sama.
Walther P88 Compact je samozřejmě vybavený také pojistkou, zajištěním proti nechtěnému výstřelu. Pojistka se nachází v zadní části zbraně vedle kohoutu kde je snadno dostupná pro ovládání palcem. Ovládá se nahoru a dolů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové pistole |
|---|---|
| Typ zbraně: | pistole |
| Ráže: | 9 mm PAK |
| Barva: | nikl |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Celková délka: | 182 mm |
| Celková výška: | 140 mm |
| Hmotnost: | 1050 g |
| Napodobenina: | Walther P88 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




