Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Röhm Derringer nikl cal. 9mm
Kód: 723.02.25Detailní popis produktu
Typ zbraně: pistole
Ráže: 9 mm R Blanc / 380R Blanc
Režim střelby: semi-auto
Typ spouště: Double Action
Barva: nikl
Kapacita zásobníku: 2
Celková délka: 123 mm
Celková výška: 90 mm
Celková šířka: 29 mm
Hmotnost: 410 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Röhm |
|---|---|
| Typ zbraně: | pistole |
| Ráže: | 9 mm R Blanc / 380R Blanc |
| Barva: | nikl |
| Kapacita zásobníku: | 2 |
| Celková délka: | 123 mm |
| Celková výška: | 90 mm |
| Hmotnost: | 410 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




