Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Perkusní puška Ardesa Ranger s napínáčkem cal. 45
Kód: 5845Detailní popis produktu
Je vyráběna v ráži .45 cal., pouze v perkusní verzi, ale s možností výběru spoušťového mechanismu s napínáčkem nebo bez napínáčku. Mířidla jsou stavitelná. Na rozdíl od pušky Hawken Woodsman nemá schránku v pažbě. Pažba je buková. Botka je mosazná, tvarově ne tak probraná. Má jednodušší provedení lučíku. Pažba je v přední části ukončena výrazným mosazným kováním. Mosazná jsou i lemování otvorů hlavňového klínu.
| Model | Ranger |
| Ráže | .45 |
| Výrobce | Ardesa |
| Funkce | perkusní |
| Délka hlavně | 710mm |
| Celková délka | 1120mm |
| Hmotnost | 3100g |
| Vývrt | 1/66“ |
| Mířidla | výškově i stranově stavitelné hledí typu buckhorn, stranově stavitelná muška |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Perkusní pušky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




