Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Perkusní dvouhlavňová pistole Great Gun Derringer .45 3" tvrdochrom
Kód: 7828Detailní popis produktu
| Technické parametry | |
|---|---|
| Ráže | .45 |
| Průměr vývrtu v drážkách | 11,43 mm (11,23 mm v polích) |
| Délka hlavní | 76 mm/3" |
| Celková délka zbraně | 171 mm/3" |
| doporučená dávka prachu Vesuvit LC | 0,85 g – 1,2 g |
| Maximální dávka prachu | 1,5 g |
| Doporučená střela sférická | průměr 11,5 bez použití flastru |
| Doporučená střela sférická | průměr 11,2 – 11,3 mm s použitím flastru |
| Maximální šířka zbraně | 29 mm |
| Hmotnost zbraně | 510 g/3" |
Perkusní Derringer se dvěma drážkovanými hlavněmi v délce 3" ráže .45.
Povrchová úprava tvrdochrom.
Pažbičky jsou vyrobeny z tureckého ořechu.
Dodávána samostatně v dřevěné kazetě s logem firmy.
Tato zbraň je volně prodejná od 18 let.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




