Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Nůž Opinel Slim N° 12 VRI Inox buk
Kód: A0046023Detailní popis produktu
| přírodní buk |
| EAN | 3123840005183 |
| Rozměry | 27,4 × 3 × 27,4 cm (hloubka × výška × šířka) |
| Hmotnost | 0,047 kg |
| Materiál | nerezová ocel |
| Délka čepele | 12 cm |
| Materiál rukojeti | dřevo |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opinel |
|---|---|
| EAN: | 3123840005183 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




