Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Lovecký nůž Mikov Hunter 230-XP-2 KP
Kód: V1003325Detailní popis produktu
| Materiál čepele: | nerezová ocel 440 A - 56HRC |
| Materiál střenky: | paroh |
| Délka výrobku: | 265 mm |
| Délka čepele: | 115 mm |
| Šířka čepele: | 22 mm |
| Hmotnost výrobku: | 355 g |
| Pouzdro: | včetně koženého pouzdra |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710230214 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




