Kolimátor OKO 3WU velikost bodu 3

Kód: 8799
Akce Tip
Značka: SGB Praha
4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Tento zaměřovač je vhodný pro krátké i dlouhé vzdálenosti. Jeho výhody jsou nejvýraznější při střelbě na pohybující se cíle. Na vzdálenosti cca do 40 m (IPSC pistole a revolvery) do 100 m (pro lovce) a do 200 m (pro vojenské využití)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento zaměřovač je vhodný pro krátké i dlouhé vzdálenosti. Jeho výhody jsou nejvýraznější při střelbě na pohybující se cíle. Na vzdálenosti cca do 40 m (IPSC pistole a revolvery) do 100 m (pro lovce) a do 200 m (pro vojenské využití).

Země původu Česká rep.
Váha (bez baterie a krytu): 65g
Montáž na weaver lištu
Nastavení jasu záměrného bodu: 12 poloh
Záměrné obrazce: tečka 3
Vhodné pro střelbu v noci/za šera
baterie: CR2032 3V Lithiová
Doba životnosti baterie až 1500 hodin
Průměr sklíčka 26 mm

Velké množství montáží k dispozici na většinu českých zbraní.

Model W lze připevnit na veškeré druhy rybiny typu weaver, upevnění se provádí pouze přiloženými upínkami pro tento typ rybiny. (v ojedinělých případech je třeba drobná úprava tvaru či rozměrů příčné drážky v rybině Weaver)

- Model U lze připevnit na rybiny evropského typu, vyhovující některým rozměrovým omezením, viz. návod k obsluze.. Upevnění se provádí pouze přiloženými upínkami pro tento typ rybiny, avšak rybinu je třeba osadit opěrným čepem.

- Model S se upevňuje výhradně pomocí speciálních pistolových montáží, které je nutno zakoupit zvlášť. Nabízíme následující pistolové montáže: Montáž pro Colt 1911 vhodná též pro pistole STI, SPS, SVI, Paraordnance a podobné rámy a dále montáž pro CZ 75 vhodná též pro pistole CZ 85, Tanfoglio a pistole s podobným rámem.

- Model SH jde o model S vybavený vpředu pod objímkou objektivu speciálním kovovým štítkem proti znečištění objektivu kouřovými zplodinami z hlavně. T

Doplňkové parametry

Kategorie: Optika
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: