Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Kapesní nůž Mikov Pocket L 102-BN-1/S
Kód: 43621Detailní popis produktu
| Materiál čepele: | BÖHLER N690 |
| Materiál střenky: | nerezová ocel 420 |
| Délka výrobku: | 60 mm |
| Délka čepele: | 38 mm |
| Šířka čepele: | 13,5 mm |
| Hmotnost výrobku: | 54 g |
| Další specifikace: | DLC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710102108 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




