Victorinox

Ti, kteří musí být na cokoli připraveni, jednu z nich berou s sebou všude. 

Od roku 1897 je švýcarský armádní nůž důvěryhodným nástrojem dobrodruhů po celém světě. Ať už objevujete město, oceán, hory nebo divočinu, nůž je společníkem, na kterého se můžete spolehnout. Victorinox a Wenger dlouhou dobu stáli bok po boku jako obři, kteří ovládali svět švýcarských kapesních nožů. Dvě jednotlivé značky. V určitém okamžiku však Victorinox převzal továrnu Wenger. Victorinox vyrábí opravdu malé, ale také poměrně velké švýcarské kapesní nože a samozřejmě vše mezi tím.

Obecně řečeno, tyto nože nejsou vůbec děsivé, ale je důležité vědět, v jakém prostředí chcete nůž použít. Ne všichni jsou zvyklí na nože, takže by mohli být docela překvapeni, když vytáhnete nůž s čepelí 9 cm. Současně si nikdo nebude stěžovat, když budete mít stejný nůž v lese nebo u táboráku. Jako výsledek byste měli vždy zvolit realistickou velikost, která vyhovuje vašemu účelu. Začínáme malé s řadou 58 mm u modelů, jako je Victorinox Classic, se všemi jejími verzemi, ale také s Jetsetter, Rambler , Signature , Manager a mnoha dalšími modely. 

Tyto švýcarské kapesní nože jsou tak kompaktní, že je můžete nosit i na klíčích. Díky tomu je budete mít vždy blízko. Nejsilnější kapesní nože Victorinox jsou ty vylepšené rukojeti Alox. Ty jsou vyrobeny z hliníku a jsou vylepšeny pro dostatečnou přilnavost. Je to z toho důvodu, že vojáci dostávali model Alox jako svůj osobní kapesní nůž. Švýcarský kapesní nůž pro děti je perfektní způsob, jak je seznámit s úžasným světem kapesních nožů. K dispozici jsou také švýcarské kapesní nože s dřevěnými držadly. Na dřevěných úchytech je nápadné, že mají stejné nádherné křivky jako modely EvoGrip. Takže o něco více ergonomické, ale příjemné a fantastické pro zvláštní příležitosti. Švýcarský kapesní nůž pro děti je perfektní způsob, jak seznámit malého dobrodruha se světem nožů a jejich využití v přírodě. Proto Victorinox vyrobil některé modely speciálně pro děti: Můj první Victorinox. 

Společnost dále vyrábí kuchyňské nože, hodinky, cestovní výbavu jako tašky a batohy, parfémy a další.