EK Archery

Kuše je zbraň jejíž historie sahá až do starověku, kdy se objevila v oblasti dnešní Číny a Koreje. V Evropě se stala jednou z nejvýznamnějších zbraní středověku, a ještě dlouho potom byla s oblibou využívána při lovu. Již před dlouhou dobou nahradily kuši coby bojovou nebo loveckou zbraň jiné vynálezy, na své eleganci a zajímavosti ale neztratila vůbec nic. Není proto divu, že se sportovní střelbě z kuše věnuje celá řada lidí a jejich počet neustále narůstá. Jednou z firem, která se výrobou moderních kuší zabývá, je EK Archery.

O značce

EK Archery je holandský výrobce kvalitních sportovních luků a kuší se sídlem v Eindhovenu. Společnost byla založena v roce 2015 jako evropská divize známého tchajwanského výrobce luků Poe Lang Archery Enterprise. Od té doby se EK Archery na trhu etablovala jakožto kvalitní značka tradičních střelných zbraní, samozřejmě v tom nejmodernějším provedení.

Společnost EK Archery si zakládá na tom, že svoji pozornost věnuje celému střelnému zařízení komplexně. Nevydává se cestou firem, které se chlubí dokonalým konceptem a konstrukcí svých kuší, přitom ale šetří na kvalitě zpracování jednotlivých konstrukčních dílů. Zákazníci se tak mohou spolehnout na to, že produkt, který si zakoupí, bude kvalitní ve všech směrech a bude jej charakterizovat dlouhá životnost.

Produkty EK Archery

EK Archery nabízí kuše v cenovém rozpětí v přepočtu od necelých dvou tisíc korun do patnácti tisíc korun. Je tak zřejmé, že mluvíme o zbraních v kategoriích „dobré“ až „špičkové“. Kuše od EK Archery mají na první pohled robustní konstrukci a také kvalita zpracování je na odpovídající úrovni i u kuší v nižších cenových relacích. Projevuje se tak pozornost, která je věnována kvalitě zpracování každé komponenty.

Nejvyšší třídu kuší EK Archery představuje špičková kladková kuše ACCELERATOR-410+, kterou charakterizuje absolutní přesnost i vysoká rychlost šípu. Pokud to se střelou z kuše myslíte vážně, je to pro vás opravdu dobrá volba.

Střední cestu představuje ACCELERATOR-370+, další kladková kuše ze stejné série. I ona naplní očekávání naprosté většiny sportovních střelců, kteří již od své kuše očekávají vysokou úroveň kvality přetavenou ve špičkovou přesnost i další parametry.

Začínající střelci zase ocení vlastnosti a snadné ovládání pistolové kuše COBRA Aluminum. Ta je charakterizována kovovým tělem, které přesně sedí v ruce i hladkým chodem všech mechanismů.

Samozřejmostí je i široká nabídka doplňkového vybavení včetně náhradních dílů či vaků na zbraně.

Z nabídky EK Archery si zkrátka a dobře vybere opravdu každý. Začátečníci i zkušení střelci v ní naleznou zbraň vhodnou přesně pro ně. Vilém Tell byl sice Švýcar a nikoliv Holanďan, kuše EK Archery by ale jistě ocenil.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení