Vzduchový revolver Smith & Wesson 629 Classic 5"

Kód: 5.8386
4 990 Kč –22 %
SW52
4 990 Kč –22 % 3 890 Kč 3 214,88 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Vzduchový revolver Smith & Wesson 629 Classic 5" v leštěném niklu je poháněn technologií CO2 s energií střely 3 J. Střílí ocelové BB broky kalibru 4,5 mm ze 6raného válce. Jeho elegantní vzhled a spolehlivý výkon ho činí ideální volbou pro střelbu z terčů i zábavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchový revolver pod licencí americké značky Smith & Wesson se může pyšnit originálními logy a extrémně masivní konstrukcí, téměř celou vyrobenou z kovu, s výjimkou černé plastové střenky.

Pro svůj pohon využívá CO2 bombičku o objemu 12g, která se umisťuje do rukojeti pod výklopnout střenku. Díky skrytému umístění bombičky a utahovacího šroubu nenarušuje realistické provedení zbraně. Jedna bombička CO2 12 g stačí na přibližně 120 výstřelů, ovšem toto číslo může být ovlivněno teplotou okolí.

Princip systému CO2 spočívá v plynu CO2 dodávaném z bombičky CO2 12g. Bombička se vkládá do zbraně, kde se po mechanickém zajištění šroubem narazí na trn ventilu. Po stisknutí spouště se úderník otevře ventil a uvolní dávku plynu CO2 z bombičky. Tento tlak následně vyžene střelivo z hlavně ven.

Střelivo se vkládá do replik nábojnic, které se poté umístí do válce revolveru. Součástí balení je 6 ks těchto nábojnic pro střelivo typu BB 4,5mm. Je důležité používat pouze ocelové střelivo.

Navzdory tomu, že revolvery obvykle nepoužívají pojistku, model Smith & Wesson 629 Classic disponuje touto funkcí. Je umístěna v uvolňovači válce. Zatáhnutím posuvného přepínače vzad ke kohoutu dojde k jejímu zajištění. Pro odjištění ji posuňte vpřed a pro vyklopení válce zcela vpřed.

Spoušťový mechanismus revolveru umožňuje pracovat jak v režimu Single Action, tak Double Action. Standardně při stisku spouště dochází k natažení bicího mechanismu a po domáčknutí spouště k výstřelu - systém Double Action. Alternativně je možné kohout revolveru před střelbou natáhnout palcem a poté lehce stisknout spoušť k výstřelu - systém Single Action.

Mířidla tohoto revolveru tvoří pevná muška a plně stavitelné hledí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové revolvery - Umarex
Energie udávaná výrobcem: do 3 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ hlavně: hladká
Typ střeliva: ocelové BB broky
Blow back: ne
Montážní lišta: ne
Značka: Legends
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 6
Úsťová rychlost (m/s): 123
Délka hlavně: 127 mm
Celková délka: 268 mm
Hmotnost: 1240 g
Kategorie zbraně: kat. D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: