Pistole Umarex T4E HDP 50 7,5J

Kód: 2.4765
Kategorie D - volně prodejné
Značka: T4E
2 450 Kč 2 024,79 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Pistole Umarex T4E TP50 je CO2 revolver střílející gumové kuličky Rubber Ball kalibru .50. S kapacitou 6 ran a výkonem do 7,5J, je vhodná pro osobní obranu a ochranu majetku. Díky spolehlivému mechanismu je snadno ovladatelná a ideální pro rychlou reakci na nebezpečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole Umarex T4E TP 50 s výkonem 7,5J představuje efektivní prostředek osobní obrany a ochrany majetku prostřednictvím střelby gumovými kuličkami kalibru .50.

Tato pistole je vybavena 6-ranným zásobníkem, umístěným pod hlavní a funguje s pomocí klasické tlačné pružiny. Tento model je ideální pro situace, kde je požadována vyšší kapacita zásobníku.

Pistole T4E TP 50 je poháněna CO2 bombičkou 12g, která je umístěna v rukojeti. Díky systému uzávěru nedochází k zbytečnému opotřebování těsnění a ventilu zbraně, přičemž zbraň je okamžitě k použití ihned po naražení uzávěru.

Spoušťový mechanismus pracuje v režimu DAO - Double Action Only, což znamená, že stačí stisknout spoušť pro výstřel. Jazýčková pojistka na spoušti brání náhodnému výstřelu a aktivuje se stiskem spouště na střed spolu s jazýčkem.

Pistole Umarex T4E TP 50 je konstruována s kombinací slitinového základního rámu a polymerního krytu, což snižuje celkovou hmotnost zbraně. To umožňuje odolnou, hmotnostně efektivní a okamžitě použitelnou zbraň bez zbytečného opotřebovávání.

Tato pistole není určena pouze pro obrannou střelbu, ale také pro rekreační aktivity, jako je střelba na plechovky nebo jiné cvičné terče. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivou a výkonnou pistoli pro různé účely.

 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole T4E
Druh zbraně: Pistole
Energie udávaná výrobcem: do 7,5 J
Ráže: 12,7 mm / .50
Systém pohonu: CO2 bombičky
Barva (T4E): černá
Značka: Umarex
Typ střeliva: RubberBall , PolyBall , ChalkBall , MarkingBall , PepperBall , PaintBall
Typ hlavně: hladká
Typ spouště: Double Action Only
Režim střelby: semi-auto
Pojistka proti výstřelu: ano
Montážní lišta: 22mm
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku: 6
Úsťová rychlost (m/s): 110
Délka hlavně: 108 mm
Celková délka: 213 mm
Hmotnost: 682 g

O Pistoli

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 20.12.2021
Dnes jsem zakoupil a dnes vyzkoušel. Nad něměckou kvalitou a výstupní kontrolou není třeba moc přemýšlet, když je problém, je dobré se zaměřit na to, jestli není v užití. To se právě stalo. Má čerstvě zakoupená HDP50 7,5j se po nabití 6ti náboju při posunování střel do komory zasekávala. Nakonec stačilo vzít klasické šťourátko do uší, ponořit ho do vazelíny, prostrčit do kanálku, kudy se posunují střely při nabíjení do komory a pořádně ho promáznout. Teď nabíjí lehce a téměř spolehlivě, podaří se vystřelit 6 ran po sobě velkou rychlostí. Výkon neřeším, německých 7,5j je trochu k smíchu. Na cestě upgrade (kupodivu taky němec, https://en.homedefence-24.com/, který by měl zvednout výkon na 20j+. Upozorňuji, že v současné době podle českých zákonů je 16+ pouze na ZP! Za mě Umarech T4E stále 5* :D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: