Vzduchová pistole Umarex Glock 19 cal. 4,5mm

Kód: 58358
Novinka
17 hodnocení
Značka: Umarex
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2019

 Autentická replika pistole Glock 19 jako vzduchová pistole v ráži 4,5mm. Stejně jako ostrá předloha je spodní rám zbraně polymerový a závěr z kovu, stejně jako hlaveň této pistole. Bombička CO2 se vkládá do zadní části rukojeti. Je tedy ideálně skryta a nejde tak rozeznat, že se jedná jen o airsoftovou pistoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ráže 4,5 mm
Úsťová rychlost 130 m/s
Zásobník 16 ran
Střelivo ocelové BB broky
Typ mechanismu            CO2 plyn
Montážní lišta 22 mm
Délka hlavně 108
Celková délka 186
Hmotnost 717

 

 

 

Zásobník pro ocelové střelivo BB 4,5mm, kuličky se vkládají do samostatného zásobníku, jeho kapacita je 16ks. Kovový zásobník na ocelové BB kuličky 4,5mm lze dokoupit i samostatně jako náhradní.

Spoušťový mechanismus modelu Glock 19 má konstrukční řešení typu Double Action Only - vnitřní kohout není nutné ani možné přednatáhnout. Pistole je poloautomatická stiskem spouště dochází k výstřelu.

Zajištění proti náhodnému výstřelu je stejně jako u ostré předlohy řešeno na spoušti tzv. jazýčkovou pojistkou. Spoušť je nutné stisknout na střed, aby došlo k deaktivaci pojistky.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: