Rotační plastový zásobník pro 3 ks textilních pout HTH-23

Kód: HTH-23
305 Kč 252,07 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
3.11.2021

Plastový kontejnerový zásobník je určen pro pohodlné celodenní nošení 3 kusů textilních jednorázových pout typu HT-01. Tyto se po pootočení horního víčka vkládají dovnitř. Návod na plnění („nabíjení“) pout do zásobníku je umístěn na víčku pouzdra. Po otevření boční ohebné chlopně lze pak pouta rychle a jednoduše vytrhnout za vyčnívající konec textilního pásku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotační kontejnerový zásobník je určen pro celodenní nošení 3 kusů jednorázových textilních pout typu HT-01. Tyto se po pootočení horního víčka vkládají dovnitř. Návod na plnění („nabíjení“) pout do zásobníku je umístěn na víčku pouzdra. Po otevření boční ohebné chlopně lze pak pouta rychle a jednoduše vytrhnout za vyčnívající konec textilního pásku. Po vyprázdnění lze zásobník snadno doplnit dalšími kusy a být tak připraven na další akci. Zásobník je vyrobený z odolného polyamidu.

Tento typ pouzdra používá nosič typu „pádlo” od renomované firmy Fobus, který umožňuje pohodlné nošení tohoto zásobníku. Pádlo je určeno k nošení na běžném oděvu, kdy těsně přiléhá k tělu uživatele. Jeho speciální prohnutý tvar pevně zajišťuje pouzdro nejen během nošení, ale samozřejmě i při potřebě rychlého vytržení pout ze zásobníku. Jako jedno z mála pouzder na trhu vybavených pádlem umožňuje toto pouzdro rotaci zásobníku na pouta vůči opasku v rozsahu 360 stupňů v 16 aretovaných polohách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obranné prostředky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: