Plynový revolver Alfa 2" černý, dřevo cal. 9mm

Kód: 4932
3 250 Kč 2 685,95 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2020

Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz. Rám z lehké slitiny obsahuje ocelové zálitky a vložky, které zaručují tření vždy ocel na ocel s minimálním opotřebením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ráže 9 mm
Délka hlavně 2/51 mm
Délka zbraně 176 mm
Hmotnost 700 g
Kapacita 6 ran
Hledí pevné
Úprava černění
Střenky hnědé dřevěné
Volně prodejné od 18 let.

Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz. Rám z lehké slitiny obsahuje ocelové zálitky a vložky, které zaručují tření vždy ocel na ocel s minimálním opotřebením. Vysokopevnostní tepelně zpracované ocelové díly vytvářejí záruku dlouhé životnosti se zachováním všech uživatelských vlastností a jistoty použití. Totožné ovládání umožňuje použití jako bezpečné výcvikové zbraně pro majitele služebních revolverů stejné nebo podobné konstrukce. Možnost střelby náboji s dráždivou obrannou látkou je účinnou možností sebeobrany bez zbrojního průkazu. Díky automatické pádové pojistce a dvojčinnému spousťovému mechanizmu jsou i plynové revolvery naprosto bezpečné a přesto vždy připravené k rychlému použití. Šroubovací nástavec umožňuje vystřelování zábavní pyrotechniky a signálních světlic.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MM Avatar autora Levostranné provedení 5.4.2020 21:28
Dobrý den, měl bych dotaz, zda je možné tento revolver objednat i v levostranném provedení, jak je zobrazeno na 2. Fotografii, děkuji :)
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: