Pistolová kuše Steambow AR-6 Stinger 80 lbs, plastový zásobník

Kód: 79095
6 490 Kč 5 363,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.10.2021

S ultra kompaktní pistolovou kuší Steambow AR-6 "Stinger" jste vybaveni pro každou situaci ! Ať už je to efektivní výcvik střelby ve vaší zahradě, během reklamní přestávky při sledování televize, pro zábavu při střelbě do prázdných plechovek nebo pro zombie apokalypsu - tato všestranná opakovací kuše vás nikdy nezklame.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Steambow AR-6 Stinger

S ultra kompaktní pistolovou kuší Steambow AR-6 "Stinger" jste vybaveni pro každou situaci ! Ať už je to efektivní výcvik střelby ve vaší zahradě, během reklamní přestávky při sledování televize, pro zábavu při střelbě do prázdných plechovek nebo pro zombie apokalypsu - tato všestranná opakovací kuše vás nikdy nezklame.

Rychlost vystřeleného šípu od 50 m/s, (161 Fps) až do 69 m/s, (226 / fps) - závisí to na hmotnosti šípu a ramen.

Síla nátahu: 36kg / 80 lbs.

VYBAVENÍ

Vytěžte ze svého Steambow Stinger maximum. Všechny doplňky jako svítilna na taktické zbraně, zaměřovače s červeným bodem, kolimátory nebo taktický popruh i rukojeť najdete v našem E-shopu.

VÝHODY kuše STINGER

Ramena se rychle a snadno napnou pomocí rychle nabíjecí páky. To umožňuje rychlé cykly střelby.

Kuše je vybavena integrovaným laserovým zaměřovačem a má pevné nouzové mířidla. Na Picatinny lištu na vrchu lze připevnit volitelně dostupný kolimátor. Díky integrovanému laserovému zaměřování můžete s AR-6 Stinger zasáhnout cíl z jakékoliv pozice a polohy. Ať už z boku, jednou rukou nebo ve volném pádu - šipka zasáhne místo, kde je laserový bod.

AR-6 "Stinger" lze nabít šipkami do zásobníku. Bez napnutí ramen je to naprosto bezpečné. Kapacita zásobníku je až 6 šípů. AR-6 Stinger je připraven na střelbu rychlým pohybem zápěstí.

Při velké kuši jsou ramena vždy pod enormním napětím. Bez speciálních pomůcek a přístrojů nelze kuši natáhnout. S AR-6 "Stinger" lze napínat bez nástrojů - síla výstřelu je však ohromná.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Zásobník je možné rychle doplnit díky pružině integrované ve víku. Otevřete a vložte šípy- hotovo. Zásobník je vhodný i pro použití loveckých Steambow šípů.

VÍCE BEZPEČNOSTI

Chůze s nataženou kuší je jako obvykle při AR-6 zbytečná: "Stinger" je připraven vystřelit jedním pohybem zápěstí. Pohyb ruky do natažené kuše s cílem vložit šíp je také minulostí. Díky tomu je AR-6 Stinger mnohem bezpečnější než běžná kuše.

NEJLEPŠÍ ZPRACOVÁNÍ

Zásobník je vyroben z vysoce kvalitního polymeru. Kuše je vyrobena z litého hliníku.

S AR-6 Stinger se vracíme k stoletému konceptu - opakovací kuši. Opakovací kuše se už budovaly a úspěšně používali v císařské Číně. Základní princip je jednoduchý: jakmile dojde k vystřelení šípu, další šíp sklouzne a můžete ji okamžitě znovu napnout. Je tak možná velmi rychlá sekvence výstřelů.

AR-6 Stinger však nese náš vlastní podpis: špičková kvalita, absolutní spolehlivost, robustní, ale štíhlý design, inovativní detaily - na tuto samostříl se můžete spolehnout. Používáme velmi osvědčenou pistolovou kuši, 80 liber, Kobra vyrobenou z hliníku. Náš vysoce inovativní a vysoce kvalitní zásobník, vyvinutý a vyrobený v Rakousku, je postaven na tomto osvědčeném základě. V kombinaci se stává "žihadlem" - 100% spolehlivou, taktickou, snadnou a praktickou opakovací pistolí.

"Stinger" lze nabít s plným zásobníkem a je připraven na střelbu jediným pohybem. Naše modré cvičné šípy zapadají do zásobníku, stejně jako naše červené lovecké šípy s ostrými čepelemi. "Indikátor úrovně nabití" na zásobníku ukazuje, kolik a které šípy jsou v zásobníku nabité. Laserem můžete zasáhnout kdykoliv, a to i jednou rukou nebo "z boku", a můžete mířit v noci či při slabém nebo žádném osvětlení. Kolimátor s červeným bodem je možné připevnit na Picatinny lištu. S ním můžete dobře mířit na větší vzdálenost nebo při jasném světle. Doporučujeme maximální vzdálenost střelby na cíl cca. 25 metrů, ale skutečná nebezpečná vzdálenost dostřelu je mnohem vyšší. AR-6 Stinger je z výroby vybaven bezpečnostní pojistkou spouště.

Se žihadlem si můžete dobře nacvičit střelbu (a především bez obtěžování sousedů vydáváním hluku), můžete uspořádat zábavnou střeleckou soutěž s přáteli nebo, kde je to povoleno, lovit menší zvěře nebo škůdce. Na lovecké účely doporučujeme volitelné hroty s výrazně vyšším výkonem (220 FPS).

  • Napínací síla: 36 ks/ 80 Lbs
  • Rychlost: až do 69 m / s, (226/ fps)
  • Délka nátahu: 5.9 in / 15 cm
  • Rozměry: 49x 43x 20 cm
  • Mířidla: laserové / otevřené pevné
  • Výrobce: Steambow, Rakousko
  • Celková délka: 19.7 in / 50 cm
  • Hmotnost: 1.16 kg
  • Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: